Більшість українців не вірять у

Більшість українців не вірять у "третій Майдан"

Опитування
Укрінформ
Більшість українців нині не вірять у можливість "третього Майдану" і лише 28% припускають імовірність такого розвитку подій.

Про це йдеться у матеріалах соціологічного дослідження, презентованих на засіданні круглого столу, який організував фонд "Демократичні ініціативи" ім.Ілька Кучеріва в Укрінформі.

"60% вважають такий розвиток подій (третій Майдан - ред.) малоймовірним чи взагалі неможливим, а 28% припускають таку можливість. При цьому порівняно з груднем 2017 року, частка тих, хто вбачає ймовірність нового Майдану знизилася на 11%, а частка тих, хто вважає такий розвиток подій малоймовірним, зросла на 14%", - зазначають соціологи.

Згідно з результатами дослідження, переважна більшість опитаних (68%) не вбачають перспектив масових виступів протесту у своєму населеному пункті або вважають такі виступи малоймовірними (в опитуванні грудня 2017 р. відповідна частка становила 62%). Про існування такої можливості заявили лише 23% (в грудні 2017 р. - 27%).

Дещо вища готовність до акцій протесту на Заході України (33%), найнижча - на Півдні і Сході (18% в обох регіонах).

Читайте також: Більшість українців не підтримує проведення масових акцій протесту

Більшість тих, хто ствердно відповів на запитання про свою можливу участь у протестах, серед пріоритетних причин назвали підвищення тарифів (66%).

Загальнонаціональне опитування населення проведене Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова 16-22 серпня 2018 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2019 респондентів віком старших за 17 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-