Україна разом із Грузією ловитимуть “злодіїв у законі”

Україна разом із Грузією ловитимуть “злодіїв у законі”

Фото, відео
Укрінформ
Україна і Грузія співпрацюватимуть у боротьбі зі “злодіями в законі” та наркозлочинністю.

Про це йшлося на зустрічі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з віце-прем’єр-міністром, міністром внутрішніх справ Грузії Георгі Гахарія, інформує прес-служба МВС.

“Нас цікавить взаємодія кримінального блоку поліції. Головна проблема – ідентифікація осіб та оперативний обмін інформацією. У нас виникали ситуації, коли досить довго ми не могли отримати інформацію про затриманих громадян Грузії. Ми розуміли, що це кримінальний авторитет, але не мали підтвердження від грузинської сторони. Інша проблема – це питання взаємодії відомств щодо “злодіїв у законі”, - зазначив Аваков.

Україна разом із Грузією ловитимуть “злодіїв у законі”

У свою чергу, перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін повідомив, що МВС ініціює створення міждержавної робочої групи для боротьби з організованою злочинністю та “злодіями у законі”.

Читайте також: Система нової авіабезпеки запрацює за 3,5 роки – Аваков

“Нас турбує організована злочинність і “злодії в законі”, які, здебільшого, вихідці з Грузії. Ми пропонуємо створити спільну робочу групу з числа офіцерів кримінальної поліції для спільної роботи, оперативного обміну інформацією, аби ми могли швидко реагувати на загрози. Контактна група буде створена між чотирма країнами – Україна — Туреччина — Азербайджан — Грузія”, - зазначив Аброськін.

Окремо сторони обговорили питання протидії наркозлочинності. Начальник Департаменту протидії наркозлочинності Андрій Кіхтенко уточнив, що гостра наркопроблема в Грузії – це широке поле для співпраці двох країн.

У свою чергу, міністр внутрішніх справ Грузії Георгі Гахарія зазначив, що грузинська сторона готова до плідної співпраці за всіма напрямами. Він також відзначив значні успіхи Департаменту кіберполіції Нацполіції України.

Фото, відео з сайту mvs.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-