Цього тижня територіальні управління ДБР почнуть роботу — Труба

Цього тижня територіальні управління ДБР почнуть роботу — Труба

Укрінформ
Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба запевнив, що попри ситуацію з 27 кандидатами, яких раніше обрала комісія на керівні посади в ДБР, робота ДБР не зупиниться.

Про це він заявив у коментарі журналістам, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Робота ДБР не буде зупинена. Сьогодні директор ДБР і його заступники проводили співбесіди для прийняття рішення на прийняття на роботу заступників директорів теруправлінь. Я б хотів наголосити - директор разом із заступниками, і це рішення буде прийнято завтра", - сказав Труба.

За його словами, цього тижня територіальні управління ДБР розпочнуть свою роботу.

"Це означає, що непризначення 27, чи 3, чи 10 керівників структурних підрозділів не може зупинити роботу і запуск ДБР.

Він поінформував, що у понеділок, 3 вересня, розпочалися співбесіди на посади слідчих теруправлінь.

"Ми йдемо повністю по графіку і найближчим часом ДБР запрацює не лише як держорган, а і як правоохоронний орган, і ми розпочнемо перші кримінальні провадження", - додав Труба.

Як повідомляв Укрінформ, 28 серпня директор ДБР Роман Труба заявив, що конкурсна комісія, яка обирала 27 кандидатів на керівні посади в Держбюро розслідувань, знищила результати проходження переможцями конкурсу поліграфу. Відтак Труба сказав, що не призначатиме переможців конкурсу через знищення конкурсною комісією результатів проходження ними поліграфу.

Читайте також: Керівники ДБР: комісія знову запропонує Трубі 27 переможців конкурсу

Директор ДБР зазначив, що серед переможців на керівні посади у 27 територіальних управліннях відомства опинилися фігуранти кримінальних справ про незаконне збагачення, кандидат, який "тісно спілкується з представниками сепаратистів", а також два куми, котрі "разом розпочинали свій робочий шлях, разом просувалися по професійній драбині".

У понеділок, 3 вересня, комісія після обговорення прийняла рішення щодо повторного внесення на ім'я Труби звернення щодо призначення 27 кандидатів на керівні посади в ДБР і також звернення до профільного парламентського комітету з проханням проаналізувати законність дій і комісії, і самого директора ДБР у цій ситуації "в межах парламентського контролю".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-