Телеканал

Телеканал "Рада" з 1 вересня починає цілодобове мовлення у “цифрі”

Укрінформ
Державне підприємство «Парламентський телеканал «Рада» з 1 вересня розпочинає мовлення у загальнонаціональному цілодобовому цифровому форматі в багатоканальній телемережі МХ-5.

Про це повідомляє прес-служба парламенту.

«Це один із історичних моментів у житті телеканалу. 20 років тому ми розпочинали з однієї телепрограми - тепер наш сигнал цілодобово буде доступний для широкої аудиторії на всій території України. Важливо, що це відбувається зараз - за півроку до президентських та за рік до парламентських виборів. Політичне життя країни співвітчизники бачитимуть і аналізуватимуть з перших вуст», - зазначив директор телеканалу «Рада» Володимир Лех.

За його словами, присутність телеканалу «Рада» у загальнонаціональному доступі дасть можливість ширше інформувати населення України про весь законодавчий процес в державі.

У прес-службі ВР також уточнюють, що в новому політичному сезоні телеканал «Рада» обіцяє збільшити кількість інформаційно-аналітичних програм.

«Телеканал планує й надалі парламентські заходи висвітлювати у прямому ефірі - і ще й кращої якості. Для цього телеканал провів часткову технічну модернізацію із заміною телевізійної техніки, яка відпрацювала майже 20 років», - йдеться у повідомленні.

Водночас у парламенті інформують, що попри перехід на цифрове мовлення парламентський телеканал залишиться в ефірі у кабельних мережах та на супутнику ASTRA-4A.

Читайте також: З 1 вересня від аналогового мовлення відключать 40 телеканалів

«Рада» - єдиний у державі телеканал, який у повному обсязі транслює пленарні засідання, засідання погоджувальних рад, парламентських слухань, брифінги народних депутатів, а також висвітлює роботу парламентських комітетів та комісій.

Як повідомляв Укрінформ, 9 листопада Національна рада з питань телебачення та радіомовлення визначила телеканал "Рада" переможцем у конкурсі на вільне місце в загальнонаціональному цифровому мультиплексі МХ-5 і видала йому ліцензію на сім років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-