Українських  ультраправих тренували у Польщі - Bellingcat

Українських ультраправих тренували у Польщі - Bellingcat

Укрінформ
Слідча група Bellingcat заявляє, що члени кількох ультраправих організацій з України проходили курс військової й тактичної підготовки в Польщі.

Згідно з матеріалами розслідування, навчання відбувалося в тренінговому центрі приватної компанії European Security Academy (ESA), повідомляє ВВС Україна

Ця компанія є однією з найбільших на ринку послуг військової та безпекової підготовки. Головний офіс розташований у Вроцлаві (Польща).

Bellingcat стверджує, що ідентифікувала, в тому числі за допомогою соцмереж, деяких учасників тренінгів як ультраправих активістів. Серед них ветерани й бійці "Азова", активісти організацій: "Традиція і порядок", "Національний корпус", "Національні дружини", а також "Захист і реконструкція країни" - ГО "Зірка", які характеризуються як ультраправі.
Читайте також: Збиття МН17: Bellingcat назвав ім’я офіцера РФ, що перекидав “Бук” в Україну

Керуючий директор ESA Бартош Бриль заявив Bellingcat, що компанія відмовляє в підготовці ультраправим активістам та тим, хто пов'язаний з ультранаціоналістичними організаціями.

Він запевнив, що компанія проводить попередню перевірку кожного з учасників тренінгу.

При цьому слідча група дійшла висновку, що деякі учасники тренінгів, які компанія проводила в Польщі, не приховують свого зв'язку з ультраправою ідеологією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-