Порошенко приєднався до заповнення фінального розділу

Порошенко приєднався до заповнення фінального розділу "Книги Миру"

Фото
Укрінформ
Заповнені дітьми сторінки національного проекту “Книга Миру” засвідчують, наскільки українці прагнуть миру, яка красива наша держава та який фантастичний український народ.

Про це заявив Президент Петро Порошенко на церемонії заповнення фінального розділу книги та презентації завершеного проекту в Маріїнському палаці, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я дуже вдячний творчій ініціативній групі за участю першої леді, яка започаткувала цей надзвичайно важливий проект — "Книгу Миру". Дуже важливо, що вона проїхала по всьому світові, й багато людей, із якими зустрічалися, продемонстрували, як українці прагнуть миру, продемонстрували, яка красива Україна, який фантастичний народ живе на її теренах і які найкращі діти її представляють”, - зазначив Президент.

Він також лишив свій запис у книзі, у якому закликав дітей любити Україну, захищати рідну землю та зростати справжніми патріотами.

У Києві відбулася фінальна частина національного проекту "Книга Миру" / Фото: Михайло Марків, Укрінформ

Глава держави також привітав дітей і всіх, хто зібрався на презентацію, із Днем Державного Прапора та прийдешнім Днем Незалежності.

Крім того, Президент запропонував першій леді запросити кількох дітей для участі у параді військ на майдані Незалежності.

У свою чергу, дружина Президента Марина Порошенко нагадала, що "Книгу Миру" заповнювали діти захисників України з усіх куточків держави, а також діти української діаспори за кордоном.

Читайте також: ВРП внесе подання Президенту про переведення 216 суддів

“Вашими маленькими руками, але великими і гарячими серцями створено своєрідну дитячу молитву за мир в Україні. “Книга миру” - це проект національної єдності, який об’єднав дітей зі всієї України і маленьких українців із Канади та США, Португалії та Іспанії, Хорватії та Туреччини, а сьогодні наші діти наших доблесних воїнів з Київщини заповнять фінальний розділ “Книги Миру”, - підкреслила перша леді.

Як відомо, із вересня 2015 року діти українських військовослужбовців залишали свої сімейні фотографії та вписували побажання мирного та щасливого життя рідній Україні на сторінках “Книга Миру”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-