На підвищення кваліфікації вчителів початкової школи у держбюджеті - 370 мільйонів

На підвищення кваліфікації вчителів початкової школи у держбюджеті - 370 мільйонів

Укрінформ
У державному бюджеті України передбачено 370 млн грн на підвищення кваліфікації вчителів початкової школи.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко, виступаючи на Всеукраїнській серпневій конференції, присвяченій старту Нової української школи, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я хочу підкреслити: дуже важливо, що на підвищення кваліфікації вчителів початкової школи парламент, уряд передбачили в державному бюджеті 370 млн грн. Це наша спільна політична воля щодо пріоритизації видатків державного бюджету", - заявив Порошенко.

Він підкреслив також важливість підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов. "Дуже важливо, щоб українець по закінченні української школи міг вільно володіти мовою. Бо зараз не ті умови, які були колись, коли ми жили за залізною завісою. Хочу наголосити, що мій указ про рік англійської мови запустив процес змін у цій надзвичайно важливій сфері. Іноземна мова це як повітря, без якої ти не будеш конкурентоздатним фахівцем у будь-якій галузі. І дуже важливо, що до таких проектів зараз на наше прохання долучаються іноземні партнери. Започаткована разом із нами велика кількість міжнародних ініціатив", - розповів Порошенко.

Читайте також: МОН повинно тримати на контролі використання коштів освітньої субвенції - Порошенко

Він також додав, що "хотілося б, щоб освіта стала таким самим пріоритетом у політиці місцевих органів влади", як це зараз є в пріоритеті роботи уряду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-