Міносвіти хоче атестувати учнів у 4, 9 та 11 (12) класах

Міносвіти хоче атестувати учнів у 4, 9 та 11 (12) класах

Укрінформ
Міністерство освіти та науки (МОН) пропонує для громадського обговорення проект Порядку проведення державної підсумкової атестації.

Проект Порядку проведення державної підсумкової атестації розроблено згідно з вимогами Закону України "Про освіту", повідомляє прес-служба МОН.

"Проектом передбачено, що державна підсумкова атестація є обов’язковою для всіх типів закладів освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, зокрема санаторних, а також для учнів, які завершують здобуття кожного рівня загальної середньої освіти (4, 9, 11 (12) класи)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що згідно з проектом для учнів 4-х класів проведення ДПА відбуватиметься винятково з метою моніторингу якості освіти у школі.

Також проектом передбачено, що власники сертифікатів або дипломів міжнародного мовного іспиту з іноземної мови (В-1 для випускника базового рівня; В-2 для випускника профільного рівня освіти) мають право на зарахування ДПА з цієї іноземної мови з автоматичним виставленням оцінки 12 балів за атестацію.

Читайте також: МОН працює над врегулюванням навчання дітей у лікарнях

Відповідно до проекту учні, які досягли повноліття, або їхні батьки отримають право на оскарження процедури проведення та результатів атестації та розгляду відповідних заяв предметними апеляційними комісіями, рішення яких є остаточними.

Зауваження та пропозиції до проекту Порядку проведення ДПА міністерство приймає до 7 вересня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-