Біденко про премію бренду Ukraine NOW: Це результат потужної командної роботи

Біденко про премію бренду Ukraine NOW: Це результат потужної командної роботи

Укрінформ
Присудження єдиному бренду України Ukraine NOW престижної премії у сфері дизайну RedDot Design Award є результатом потужної командної роботи.

Про це заявив державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко, повідомляє прес-служба МІП. 

"Безумовно це надзвичайний і очікуваний для нас результат – адже це результат потужної командної роботи. Це хороший приклад, коли треба впевнено робити свою справу, вірити в неї, боротися за неї. І ми далі будемо просувати Україну в світі і досягатимемо реального визнання на професійному рівні", - зазначив він.

У МІП повідомили, що у 2018 році в рамках конкурсу 24 експерти в журі оцінили більш ніж 8 600 робіт із 45 країн.

"Ви маєте пишатися, вигравши Red Dot за свою роботу. Проект Ukraine NOW переконав журі премії... це добре виконаний брендинг для цілої країни", - привітала переможців очільниця премії Луїза Мілк.

Вручення нагороди відбудеться на офіційній церемонії у Берліні 26 жовтня.

Читайте також: Гройсман обіцяє й надалі просувати бренд Ukraine NOW у світі

Як повідомлялося, 10 травня 2018 року Кабінет міністрів схвалив бренд Ukraine NOW, розроблений українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики.

У 2017 році Banda отримала Red Dot за дизайн ВДНГ, а також головну відзнаку – Red Dot Grand Prix – за брендинг Євробачення-2017 спільно з агенцією Republique.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-