За перше півріччя НАЗК склало протоколи на 280 осіб

За перше півріччя НАЗК склало протоколи на 280 осіб

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції за перше півріччя поточного року склало протоколи про адміністративні порушення стосовно 280 осіб.

Про це йдеться у відповіді прес-служби НАЗК на запит Укрінформу.

"Всього за звітний період січень-червень 2018 року НАЗК склало протоколи про адмінпорушення на 280 осіб. За наявною у Національному агентстві інформацією щодо результатів розгляду протоколів в судах, на десятьох осіб було накладено адміністративне стягнення за правопорушення, пов'язане з корупцією. Ще стосовно двох осіб було закрите відповідне адміністративне провадження без накладання стягнення", - йдеться у відповіді.

Читайте також: НАЗК направило до НАБУ висновки щодо декларації депутата Святаша

Як повідомляють у НАЗК, з початку року внесено 99 приписів про порушення вимог законодавства, з них: щодо усунення порушень законодавства – 28, про проведення службового розслідування – 48, притягнення винних осіб до відповідальності – 23.

Загалом за звітний період НАЗК зареєструвало 179 повідомлень щодо порушень, пов'язаних з корупцією. "Левова частка таких повідомлень надійшла від фізичних осіб (84 повідомлення) та від державних органів (60 повідомлень)", - резюмували у НАЗК.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-