Гендерний скандал: Полторака просять розібратися зі скаргами на академію Сагайдачного

Гендерний скандал: Полторака просять розібратися зі скаргами на академію Сагайдачного

Укрінформ
Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко просить міністра оборони Степана Полторака пояснити причини відмови жінкам-військовим у прийомі на навчання на офіцерських курсах у Національній академії сухопутних військ ім. Сагайдачного.

Про це Левченко повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, як зазначила Левченко, до неї надійшло звернення у зв’язку із відмовою у вступі на програму навчання офіцерів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові прес-офіцеру мотопіхотної бригади Поліні Кравченко та ще кільком жінкам.

Тому для з’ясування цієї ситуації та причин відмови Левченко звернулася до міністра оборони.

Вона наголосила, що громадяни і громадянки України мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. 

Читайте також: Полторак звільнив майора та старшину, які побили солдата

“Очікуємо на вирішення питання щодо доступу жінок до навчання на офіцерських курсах”, - підкреслила Левченко. 

Як повідомлялося, днями львів'янка Поліна Кравченко поінформувала, що її вчетверте не прийняли в Академію імені Сагайдачного. “4 раз я приїхала вступати до НАСВ. 4 раз - невдало. Ну ніяк я не можу добитись звання офіцера. І знаєте в чому причина? На річний проект «стань офіцером за рік» дівчат не набирають”, - написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-