МЕРТ спільно з СБУ створять перелік об'єктів критичної інфраструктури

МЕРТ спільно з СБУ створять перелік об'єктів критичної інфраструктури

Укрінформ
Міністерство економічного розвитку і торгівлі спільно з Службою безпеки України створили міжвідомчу експертну групу з питань захисту критичної інфраструктури, яка стане платформою для створення переліку об'єктів критичної інфраструктури.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

«Мінекономрозвитку та СБУ створили міжвідомчу експертну групу з питань захисту критичної інфраструктури, яка стане платформою для створення Національного переліку об'єктів критичної інфраструктури, а також визначення основ категоризації і паспортизації зазначених об'єктів. Експертна група також розроблятиме пропозиції для першого віце-прем'єр-міністра щодо нових інструментів захисту об'єктів критичної інфраструктури», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: ProZorro зекономило для держбюджету 52 мільярди — МЕРТ

У міністерстві зазначають, що експертна група координуватиме діяльність органів державної влади. Її головою призначено Юрія Бровченка - заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України. Також до складу групи увійдуть інші представники Мінекономрозвитку, а також СБУ, ДФС, ДСНС, Мінінфраструктури, Міненерговугілля, Мінагрополітики, Національного банку України, Антимонопольного комітету України, МТОТ, Держводагентства та Держекоінспекції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-