Вища Рада правосуддя відсторонила суддю на Одещині

Вища Рада правосуддя відсторонила суддю на Одещині

1804
Укрінформ
Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя суддю Іллічівського міського суду Одеської області Галину Максимович.

Відповідне рішення було ухвалене ВРП на засіданні в п'ятницю, інформує Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності.

«Згідно з частиною сьомою статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», враховуючи рішення, ухвалене Першою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 3 серпня 2018 року, суддю Іллічівського міського суду Одеської області Максимович Галину Василівну відсторонено від здійснення правосуддя», - ідеться в повідомленні.

Окрім того, ВРП відклала розгляд дисциплінарної справи за скаргою правозахисника Максима Корнієнка стосовно судді Вовчанського районного суду Харківської області Ірини Уханьової.

Трансляцію розгляду відповідної дисциплінарної справи вів на своїй сторінці у Facebook Олег Шинкаренко.

Читайте також: ВРП відсторонила двох столичних суддів

Як повідомлялося, 14 листопада 2016 року суддя Вовчанського районного суду Харківської області Ірина Уханьова заарештувала Максима Корнієнка на 15 діб, коли він вів спостереження за відкритими слуханнями у кримінальній справі стосовно двох представників ромської громади.

Так, Корнієнко записував на мобільний телефон те, що відбувалося в залі суду, коли суддя наказала зупинитися, не надавши законного обгрунтування заборони.

Оскільки той відмовився припинити відеозйомку, суддя покликала співробітників поліції, які пред'явили звинувачення в «злісній непокорі законному розпорядженню або вимозі працівника міліції» за ст. 185 Адміністративного кодексу України.

Після того, як Корнієнко відсидів 9 діб, апеляційний суд визнав його невинним.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-