Геращенко готова долучитися до роботи у комісії з питань зниклих безвісти - 02.08.2018 14:19 — Новини Укрінформ
Геращенко готова долучитися до роботи у комісії з питань зниклих безвісти

Геращенко готова долучитися до роботи у комісії з питань зниклих безвісти

524
Ukrinform
Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко сподівається на якнайшвидше створення комісії при Кабміні з питань зниклих безвісти і готова долучитись до її роботи.

На цьому вона наголосила у Facebook.

"Президент оперативно підписав закон про правовий статус зниклих. Сподіваюся, якнайшвидше буде створена передбачена законом комісія, готова долучитися до її роботи", - написала перший віце-спікер.

Як повідомлялося, в Україні 2 серпня набув чинності закон "Про правовий статус осіб, зниклих безвісти".

Напередодні, 1 серпня, його було оприлюднено у парламентській газеті "Голос України".

Верховна Рада 12 липня ухвалила закон про правовий статус осіб, зниклих безвісти. Президент України підписав цей закон 30 липня.

Закон визначає правовий статус осіб, зниклих безвісти, та забезпечує правове регулювання відносин, пов'язаних із встановленням та обліком, розшуком і соціальним захистом таких осіб та їх родичів.

Документом визначаються й основні повноваження та завдання Комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, що є постійно діючим дорадчо-консультативним органом при Кабінеті міністрів, порядок її утворення, перелік органів, представники яких включаються до Комісії.

Читайте також: Набув чинності закон про статус зниклих безвісти

Законом також створюється Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти - електронна база даних, що міститиме відомості про осіб, зниклих безвісти, інформацію про невпізнані останки, а також про наявність чи відсутність рішення суду про визнання розшукуваних осіб безвісно відсутніми або оголошення померлими. Документом визначено структуру Реєстру, порядок внесення відомостей та надання інформації з нього тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>