ВРП відсторонила двох столичних суддів

ВРП відсторонила двох столичних суддів

1703
Укрінформ
Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя суддю Солом'янського районного суду міста Києва Людмилу Кізюн та суддю Дніпровського районного суду міста Києва Нелю Ластову. 

Відповідне рішення було ухвалено на підставі рішення Третьої Дисциплінарної палати ВРП, інформує Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності. 

«Згідно з частиною сьомою статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», враховуючи рішення, ухвалене Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 1 серпня 2018 року, суддю Солом'янського районного суду міста Києва Кізюн Людмилу Іванівну відсторонено від здійснення правосуддя», - ідеться в повідомленні. 

Аналогічне рішення ВРП ухвалила і щодо судді Дніпровського районного суду міста Києва Нелі Ластової. 

Як зазначається, у разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. 

Читайте також: ВРП звільнила суддю за дисциплінарний проступок

Таким чином, судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

У ВРП інформують, що строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя - до ухвалення ВРП рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-