Пенсії будуть виплачені у повному обсязі – Мінфін

Пенсії будуть виплачені у повному обсязі – Мінфін

2086
Укрінформ
Виконуюча обов'язки міністра фінансів України Оксана Маркарова зазначила, що всі пенсії будуть профінансовані в повному обсязі.

Про це вона сказала в ефірі каналу "112 Україна".

"Наша задача - виконання бюджету в повному обсязі. Пенсії будуть виплачені в повному обсязі. Трансферт - тобто перефінансування з державного бюджету в 139 млрд разом із запланованими надходженнями є достатнім для того, щоб до кінця року Пенсійний фонд в повному обсязі виконав свої зобов'язання, тому наразі про якісь перегляди бюджету не йдеться", - сказала Маркарова.

Вона назвала неприпустимими затримки із виплати пенсій на минулому тижні, проте наголосила, що з боку Мінфіну "всі виплати були проведені вчасно".

"З нашого боку ми вважаємо, що покриття дефіциту в 139 млрд є достатнім для того, щоб Пенсійний фонд разом із власними надходженнями в повній мірі виконав свої зобов'язання. І саме над цим ми разом із Міністерством соціальної політики і працюємо", - повідомила Маркарова.

Як повідомляв Укрінформ, з 21 липня у Києві та деяких інших містах спостерігалася затримка з виплатою пенсій.

Читайте також: Мінфін заявляє, що пенсії профінансували на 100%

У Пенсійному фонді пояснили, що зміщення строків виплати пенсій у липні зумовлене розривами надходження єдиного соціального внеску, та запевнили, що в поточному місяці всі пенсії будуть повністю забезпечені фінансовим ресурсом.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман 25 липня призначив службове розслідування стосовно дій керівництва Пенсійного фонду України та керівників ПФУ в регіонах щодо ситуації із затримкою виплати пенсій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-