SickKids та Охматдит налагоджують співпрацю

SickKids та Охматдит налагоджують співпрацю

Фото
Укрінформ
Національна дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит" та авторитетна дитяча клініка SickKids (Торонто, Канада) налагодять співпрацю.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Найближчим часом SickKids та Охматдит підпишуть меморандум про співпрацю. Для Охматдиту це відкриває можливості застосування найкращих міжнародних практик адміністрування лікарні та оптимізації внутрішніх процесів", - йдеться у повідомленні.  

Крім того, як зазначається, протягом тижня фахівці дитячої клініки SickKids знайомилися з роботою української лікарні, і за результатами запропонували кілька кроків для вдосконалення роботи Охматдиту.

Зокрема, канадські експерти порадили зосередитися на створенні кабінету підтримки дітей та їх сімей, щоби вони почувалися максимально комфортно у лікарні. Окрім того, Охматдиту варто прискорити впровадження інформаційних технологій для електронного збору даних пацієнтів. У такій системі можна буде знайти усі потрібні медичні дані навіть через багато років після виписки.

Також канадські експерти порадили налагодити тісну взаємодію лікарів різних галузей, що допоможе швидко встановити діагноз і розпочати лікування, а також впровадити централізовану структуру управління якістю, чіткий розподіл на адміністративну роботу та клінічну. Вони зазначають, що це допоможе оптимізувати процеси у лікарні і вивільнити цінний лікарський час на роботу з пацієнтами.

Читайте також: У дитячій лікарні Києва за турецькі гроші зробили ремонт і купили обладнання

Окрім того, українським лікарям необхідно зосередитися на створенні пілотної програми, наприклад, для відділення нейрохірургії, для співпраці з управлінням по контролю ризиками та інфекційним контролем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-