SickKids та Охматдит налагоджують співпрацю

SickKids та Охматдит налагоджують співпрацю

Фото
848
Укрінформ
Національна дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит" та авторитетна дитяча клініка SickKids (Торонто, Канада) налагодять співпрацю.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Найближчим часом SickKids та Охматдит підпишуть меморандум про співпрацю. Для Охматдиту це відкриває можливості застосування найкращих міжнародних практик адміністрування лікарні та оптимізації внутрішніх процесів", - йдеться у повідомленні.  

Крім того, як зазначається, протягом тижня фахівці дитячої клініки SickKids знайомилися з роботою української лікарні, і за результатами запропонували кілька кроків для вдосконалення роботи Охматдиту.

Зокрема, канадські експерти порадили зосередитися на створенні кабінету підтримки дітей та їх сімей, щоби вони почувалися максимально комфортно у лікарні. Окрім того, Охматдиту варто прискорити впровадження інформаційних технологій для електронного збору даних пацієнтів. У такій системі можна буде знайти усі потрібні медичні дані навіть через багато років після виписки.

Також канадські експерти порадили налагодити тісну взаємодію лікарів різних галузей, що допоможе швидко встановити діагноз і розпочати лікування, а також впровадити централізовану структуру управління якістю, чіткий розподіл на адміністративну роботу та клінічну. Вони зазначають, що це допоможе оптимізувати процеси у лікарні і вивільнити цінний лікарський час на роботу з пацієнтами.

Читайте також: У дитячій лікарні Києва за турецькі гроші зробили ремонт і купили обладнання

Окрім того, українським лікарям необхідно зосередитися на створенні пілотної програми, наприклад, для відділення нейрохірургії, для співпраці з управлінням по контролю ризиками та інфекційним контролем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-