В Україну не пропустили видання з рекламою збройних сил Росії

В Україну не пропустили видання з рекламою збройних сил Росії

Укрінформ
Держкомітет з питань телебачення і радіомовлення не дав дозвіл на ввезення з території РФ видання з рекламою збройних сил Росії.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

"Держкомтелерадіо відмовив ТОВ "Дресс Шоу" у видачі дозволу на ввезення з території держави-агресора книги з психології  московського видавництва "АСТ", у якій працівники управління розвідки збройних сил РФ рекламують іншу книгу про "русское боевое НЛП" (нейролінгвістичне програмування)", - йдеться у повідомленні.

Як розповіли в Держкомтелерадіо, авторка книги, за словами російських розвідників, підготувала спеціалістів для здійснення такого психологічного програмування людей в зоні бойових дій в Чечні і в Україні.

Ця розгорнута реклама, у якій пропагуються збройні сили держави-агресора і методи ведення гібридної війни, міститься у виданні, присвяченому сімейним стосункам - "П. Зигмантович. Психология навылет. М+Ж. 6 секретов счастливых отношений от самого категоричного психолога в мире".  Імпортер, отримавши позитивну рецензію на видання завідувача кафедри політології Києво-Могилянської академії О.П. Дем'янчука та не звернувши уваги на текст реклами, мав намір завезти в Україну для розповсюдження 5 тисяч екземплярів книги, повідомили в Держкомтелерадіо.

У комітеті нагадали, що 22 травня 2017 року набула чинності постанова КМУ № 262 "Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України". Відтепер розповсюджувачі видавничої продукції з Росії та тимчасово окупованих територій України мають отримувати дозвіл від Держкомтелерадіо на ввезення видавничої продукції. Рішення про відмову у видачі дозволу приймає експертна рада Держкомтелерадіо  з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України.

Читайте також: Нереформовані ЗМІ скоро опиняться поза законом - Держкомтелерадіо

Станом на 20 липня 2018 року, починаючи з 22 травня 2017 року, Держкомтелерадіо видав суб’єктам господарювання дозволи на ввезення 17 752 назв видавничої продукції з території держави-агресора й тимчасово окупованих територій України.

На підставі ж негативних висновків експертної ради Держкомтелерадіо надав 59 відмов у видачі дозволів на ввезення 215 500 примірників видань антиукраїнського змісту, а також прийняв рішення про анулювання одного виданого раніше дозволу. Ще 634 відмови надано внаслідок  подання суб’єктами господарювання не в повному обсязі пакетів документів, необхідних для одержання дозволу, або виявлення у поданих документах недостовірних відомостей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-