Міноборони виявило порушення і зловживання в Одеському центрі забезпечення

Міноборони виявило порушення і зловживання в Одеському центрі забезпечення

1424
Укрінформ
Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак заслухав попередні результати роботи комплексної комісії Міноборони України щодо фактів порушень та зловживань керівництвом 46 Одеського об'єднаного центру забезпечення.

Про це повідомив на брифінгу представник прес-центру Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Комплексною комісією, направленою за рішенням Міністра оборони України для перевірки 46 об’єднаного центру забезпечення, встановлено численні порушення та зловживання, які заподіли державі збитки у великих розмірах. Степан Полторак доручив голові комплексної комісії в найкоротші терміни підготувати матеріали за результатами перевірки для передати їх до правоохоронних органів, з метою відкриття кримінального впровадження", - сказав речник.

Читайте також: НАБУ оскаржує закриття “справи рюкзаків”

Нагадаємо, міністру оборони стало відомо про факти неналежного виконання правил прийому продовольчої продукції на склади 46 об’єднаного центру забезпечення (м. Одеса), та інші порушення, які підтвердилися під час роботи комплексної комісії Міністерства оборони України.

Крім того, міністром було прийнято рішення перевірити всі окремі центри забезпечення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-