Завдяки сканерам проводити оборудки на кордоні стане набагато важче - Гройсман

Завдяки сканерам проводити оборудки на кордоні стане набагато важче - Гройсман

2288
Укрінформ
Заходи із подолання тіньових оборудок на кордоні дали можливість інституційно змінювати роботу митної служби – в бік зменшення прямого контакту із службовцями і збільшення аналітичної складової. Це означає, що приховати товар на кордоні стане складніше.

Про це розповів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі ТРК «Україна», повідомсляє Урядовий портал.

«Ми ще інституційно перебудовуємо роботу митної служби з точки зору аналітичної роботи. ... І найголовніше: буквально нещодавно прийнято рішення – внаслідок публічного міжнародного тендеру ми вже закуповуємо сканери, які будуть сканувати кордони. Це буде означати, що приховати будь-який товар, або робити його пересорт стане набагато складніше і це все буде скануватись рентгеном, і тут людський фактор буде мінімізований», - сказав Гройсман.

Читайте також: Понад 2 мільярда в місяць: Гройсман розповів, які суми повертаються до бюджету

Він нагадав, що прозорі торги по сканерах дозволили зекономити 600 млн грн, що склало половину заявлених коштів. «Ми на вірному шляху і будемо йти далі. Я готовий відкрити митницю для всіх служб, щоб вони один за одним дивились і не давали нікому, ні митнику, ні прикордоннику, ні поліцейському, ні працівнику Служби безпеки України, ні будь-кому іншому подивитись хоча би в кишеню, або в руки контрабандисту і взяти щось до себе в кишеню. Чим більше буде публічності, чим більше буде прозорості, чим більше буде відкритості, тим ближче ми будемо до якісної роботи і чесного результату», - наголосив Прем’єр-міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-