Нацрада відмовила у ліцензії телеканалам

Нацрада відмовила у ліцензії телеканалам "Вінтаж ТВ" та "Business"

874
Укрінформ
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 11 липня розглянула заяви компаній ТОВ "ТРК "Погода ТБ", м. Київ (логотип "Business") і ТОВ "Корона Санрайс", м. Київ ("Вінтаж ТВ") щодо продовження цифрових ліцензій і відмовила мовникам.

Про це повідомляє прес-служба Нацради.

"Упродовж терміну дії ліцензій телеканали "Вінтаж ТВ" та "Business" неодноразово порушували їхні умови та вимоги чинного законодавства. До обох ліцензіатів за період дії цифрових ліцензій було застосовано по чотири санкції: три попередження і накладання штрафу. Нині санкції чинні й не скасовані у судовому порядку. До того ж обидва телеканали досі не ведуть мовлення", - ідеться в повідомленні.

Таким чином, керуючись статями 23, 24, 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 14, 17, 18, 19, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", на підставі пункту б) частини сьомої статті 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" Національна рада відмовила ТОВ "ТРК "Погода ТБ" і ТОВ "Корона Санрайс" у продовженні строку дії ліцензій на мовлення.

Читайте також: Нацрада продовжила ліцензії 24 телеканалам

Як повідомляв Укрінформ, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 11 липня розглянула на засіданні питання переоформлення і продовження терміну дії цифрових ліцензій загальнонаціональним телеканалам і ухвалила позитивні рішення щодо 24-х мовників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-