В Україні стартувала додаткова сесія ЗНО

В Україні стартувала додаткова сесія ЗНО

Укрінформ
У понеділок, 2 липня, тестуванням з української мови і літератури розпочалась додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

"Згідно з оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні взяли 1 215 осіб, що становить 85 % від загальної кількості зареєстрованих. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечували 384 особи", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цього року під час додаткової сесії вперше було проведено ЗНО для осіб із порушеннями зору, які у процесі навчання використовують рельєфно-крапковий шрифт - шрифт Брайля.

Із завданнями сертифікаційної роботи з української мови і літератури додаткової сесії можна ознайомитися на сайті УЦОЯО в розділі "Предмети ЗНО". 3 липня у цьому розділі буде розміщено правильні відповіді до них.

Читайте також: Вступна кампанія-2018: менше заяв і більше захисту

Додаткова сесія ЗНО триватиме з 2 по 11 липня.

3 липня відбудеться ЗНО з математики, 4 липня - ЗНО з англійської та іспанської мов, 5 липня - ЗНО з біології та німецької мови, 6 липня - ЗНО в історії України, 9 липня - географії та французької мови, 10 липня - з фізики, 11 липня - з хімії.

В УЦОЯО зауважили, що тестування з іспанської, німецької та французької мов розпочнеться о 14:00. Решта - об 11.00.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-