Фонд Віктора Пінчука оголосив переможців грантів програми

Фонд Віктора Пінчука оголосив переможців грантів програми "Всесвітні студії"

Укрінформ
Фонд Віктора Пінчука оголосив імена шести переможців 9-го конкурсу стипендіальної програми "Всесвітні студії".

Про це повідомляє прес-служба фонду.

"Стипендіати отримають гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу. Стипендіати також приєднаються до спільноти "Всесвітніх студій" - групи професіоналів, які змінюють Україну вже сьогодні", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, переможці продовжать своє навчання в галузях, які є особливо важливими для розвитку України, зокрема це аграрні науки, аерокосмічна інженерія, альтернативна енергетика, державне управління, публічне право, екологія та охорона навколишнього середовища.

Стипендіати розпочнуть навчання цієї осені в університетах Великої Британії, США та Франції. Обов'язковою вимогою Фонду до усіх отримувачів грантів є зобов'язання після завершення навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Стипендіати були відібрані спеціальним незалежним журі під час відкритого загальнонаціонального конкурсу. Цьогоріч до складу журі увійшли випускники програми "Всесвітні студії", представники Фонду Віктора Пінчука, Американських рад з міжнародної освіти, Campus France Ukraine, Київської школи економіки, юридичних компаній Sayenko Kharenko та Arzinger тощо. 

Читайте також: Гройсман обіцяє соціальний ліфт для молодих талантів

Імена стипендіатів програми "Всесвітні студії" у 2018 році були оголошені на 11-ому Щорічному молодіжному форумі стипендіальних програм Фонду Віктора Пінчука. Дипломи отримали: Вікторія Алієва, Кембриджський університет, магістерська програма з соціології медіа та культури, Великобританія; Лілія Антонюк, Університетський коледж Лондона, магістерська програма Гендер, cуспільство та представництво, Великобританія; Галина Бочева, Університетський коледж Лондона, магістерська програма з Публічного адміністрування та менеджменту, Великобританія; Олександр Кущ, Корнелльський університет, магістерська програма з права, США; Дарина Кулага, Корнелльський університет, магістерська програма з публічного адміністрування, США; Марія Мельник, Інститут політичних досліджень, магістерська програма з міжнародної енергетики, Франція.

Зазначається, що з 2009 року 108 молодих українців отримали гранти від програми "Всесвітні студії", здобули або здобувають освіту в 55 кращих університетах світу в 17 країнах. З них 3% сьогодні є членами українського парламенту, понад 52% стипендіатів запроваджують нові стандарти в бізнесі на вищих керівних посадах, 15% отримувачів грантів працюють у державних установах та міжнародних організаціях, інші очолюють свої власні компанії та неурядові організації або продовжують наукову роботу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-