Майже половина українців "за" ЄС і НАТО

Майже половина українців "за" ЄС і НАТО

Опитування
686
Ukrinform
Майже половина українців підтримують євроінтеграційний курс країни.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Так на запитання «Яким інтеграційним напрямком має йти Україна?», 47,3% респондентів обрали варіант «приєднання до Європейського Союзу»; 11,9% – «приєднання до Митного союзу Росії, Білорусі, Казахстану, Киргизії і Вірменії», 30,1% – «неприєднання ані до Європейського Союзу, ані до Митного союзу», 10,1% – не визначилися зі своєю думкою, 0,6% – відмовилися відповідати.

Також 41,1% українців у разі проведення референдуму щодо вступу до НАТО проголосували б «за». «Проти» проголосували б 30,7%, не брали б участі у голосуванні – 12,2%. Ще 15,7% респондентів не визначилися зі своєю думкою, а 0,3% відмовилися відповісти на запитання.

Опитування проводилося з 7 по 21 червня. Методом особистого інтерв'ю опитано 2005 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-ступеневою стохастичною вибіркою, що репрезентативна для населення України віком від 18 років.

Читайте також: Більшість українців упевнені, що в країні є свобода слова

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-