Повернення Бочковського в ДСНС: суд об’єднав три скарги в одну

Повернення Бочковського в ДСНС: суд об’єднав три скарги в одну

834
Ukrinform
Суд об'єднав скарги МВС, ДСНС і Кабінету міністрів щодо поновлення Сергія Бочковського на посаді голови ДСНС у одне провадження.

Про це у коментарі Укрінформу повідомив адвокат Бочковського Володимир Єніч.

Він поінформував, що 19 червня відбулось перше засідання з розгляду цих скарг.

“Засідання було технічного характеру. На засіданні суд об'єднав три апеляційні скарги - МВС, ДСНС і Кабміну — в одне провадження — і призначив наступне судове засідання на 17 липня на 14:30”, - сказав Єніч.

Він також додав, що рішення суду, яким поновлено Бочковського на посаді, було опрацьовано на рівні Кабміну, і це питання було передано "для відповідного опрацювання до МВС та до ДСНС".

“Воно там поки що опрацьовується, але ніякого поки що рішення там фінального немає”, - сказав адвокат.

Читайте також: НАЗК передало до суду адмінпротоколи на Бочковського

Раніше в МВС поінформували, що рішення суду про поновлення Бочковського на посаді оскаржено у законному порядку.

Голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Бочковського затримали під час засідання Кабміну 25 березня 2015 року за підозрою у зловживаннях і причетності до корупційних схем. Тоді ж Кабмін ухвалив рішення про його звільнення з посади.

Окружний адміністративний суд Києва 26 квітня 2018 року визнав незаконним звільнення Бочковського і поновив його на посаді.

Сам Бочковський разом із адвокатом 27 квітня прийшов до будівлі ДСНС і намагався потрапити на робоче місце, але його не впустили.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-