Марш рівності: Климпуш-Цинцадзе сподівається, що кияни складуть тест на людяність

Марш рівності: Климпуш-Цинцадзе сподівається, що кияни складуть тест на людяність

810
Ukrinform
Віце-прем'єр-міністр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе закликала співвітчизників доброзичливо і спокійно поставитися до Маршу рівності, запланованого на 17 травня.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook

"Цієї неділі на киян чекає вже традиційний тест на зрілість та людяність. КиївПрайд відбудеться вже далеко не вперше. Але щороку стається одне й те саме: омбудсмен та правозахисники попереджають про небезпеку для учасників ходи, організатори розповсюджують правила поведінки на випадок нападу, радикальні угрупування не приховують підготовку своїх диких "сафарі", багато хто вимагає заборонити його проведення... Нетерпимість та агресія, на жаль, все ще притаманні нашому суспільству, коли йдеться про такі теми. Нетерпимість до будь-яких "не таких", - написала Климпуш-Цинцадзе.

Читайте також: Депутат-радикал просить суд заборонити “Київпрайд”

Вона зауважила, що людям, позбавленим критичного мислення, значно легше сприйняти міф про те, що гомосексуальність "заразна", і повірити, що якщо підліток побачить гомосексуальну людину, то і сам захоче стати таким. "У таке вірити легше, ніж знайти наукові статті і почитати дані досліджень", - констатувала віце-прем'єр.

На її переконання, сьогодні для громадян важливо підвищення толерантності та відкритості до іншого. У цьому сенсі вона акцентувала, що "КиївПрайд" демонструє готовність до прийняття та підтримку, насамперед, особистості, без намагання почепити ярлики.

"Дуже хочу вірити, що Прайд в неділю відбудеться людно, мирно і доброзичливо. Але поки наше суспільство лише на шляху до утвердження цінностей толерантності, відкритості та поваги один до одного. Тому закликаю правоохоронців вжити максимальних заходів для безпеки учасників Прайду, а співвітчизників – доброзичливо і спокійно поставитися до акції", - резюмувала Климпуш-Цинцадзе.

Як повідомлялося, у неділю 17 червня в Києві відбудеться Марш рівності "КиївПрайд". Очікується, що у заході візьмуть участь близько 5 тисяч осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-