У МОЗ стурбовані примусовим залученням медиків до участі у політичних подіях

У МОЗ стурбовані примусовим залученням медиків до участі у політичних подіях

Укрінформ
Тиск на медичних працівників з метою їх примусової участі у політичних подіях є незаконним. Тож МОЗ закликала медиків утриматись від участі у нібито професійних заходах, за якими криється політична складова.

Про це йдеться у заяві Міністерства охорони здоров'я щодо використання лікарів у політичних маніпуляціях, оприлюдненій сьогодні на сайті міністерства.

"Тиск на медичних працівників з метою їх примусової участі у політичних подіях є незаконним і передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність. Ми просимо всіх медиків терміново повідомляти про всі випадки тиску у вигляді погроз про звільнення, догани чи штрафи за відмову від участь в цих зібраннях", - сказано в заяві.

Читайте також: Слова Лінчевського використали в політичних іграх – Супрун

Як зазначається, до співробітників МОЗ України почали надходити численні повідомлення від лікарів, яких закликають до участі у нібито професійних зібраннях під терміновими приводами.

"МОЗ України закликає усіх медиків утриматись від участі у таких заходах, оскільки це може призвести до використання лікарів у політичних цілях. Просимо всіх колег зосередитись на наданні якісної медичної допомоги пацієнтам за затвердженим графіком роботи та участі у професійних подіях", - наголосили в МОЗ.

Там зазначили, що про будь-які наради, конференції та інші заходи, які проводить МОЗ України, медичній спільноті повідомляють через офіційні звернення посадових осіб, сайт та офіційні канали в соціальних мережах.

Також у заяві вказано номер телефону для повідомлень щодо різних форм тиску та примусу до участі в згаданих заходах - (044) 200 06 71.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-