Мін'юст почало всеукраїнську інформаційну кампанію #СтопНасильство

Мін'юст почало всеукраїнську інформаційну кампанію #СтопНасильство

Укрінформ
У рамках проекту «Я маю право!» Міністерство юстиції проводить масштабну інформаційну кампанію на всій території України #СтопНасильство.

Про це інформує прес-служба Мін'юсту.

Як зазначається, мета кампанії - «формування нульової толерантності до цього явища, інформування про зміни до законодавства, «гарячі лінії» та адреси для звернення за допомогою для жертв домашнього насильства, про обов'язок повідомляти про випадки домашнього насильства свідків, про відповідальність для кривдників».

Під час кампанії буде розповсюджено інформаційні матеріали (буклети), плакати, розміщено зовнішню рекламу. Також відповідні матеріали вже направлено на територіальні управління юстиції та систему безоплатної правової допомоги.

Окрім того, інформують у Мін'юсті, у рамках кампанії буде детально роз'яснюватись, що таке домашнє насильство, що робити у разі його виникнення, який захист гарантовано постраждалим, як отримати терміновий заборонний чи обмежувальний приписи. Також буде поінформовано, на яку допомогу можна розраховувати жертвам домашнього насильства та як її отримати.

Читайте також: Дитина має зростати в атмосфері щастя, любові та розуміння

Зазначається, що для жертв домашнього насильства передбачена безоплатна правова допомога, психологічна підтримка та соціальні послуги, тимчасовий притулок.

Адреси та телефони відповідних служб будуть представлені в інформаційних матеріалах кампанії #СтопНасильство.

Кампанія Мін'юсту проходить у партнерстві з Міністерством соціальної політики, Національною поліцією, Координаційним центром з надання правової допомоги та іншими організаціями. Питанням захисту прав жінок та дітей, зокрема, опікуватиметься система безоплатної правової допомоги.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-