В Україні сьогодні відбудеться ЗНО з географії

В Україні сьогодні відбудеться ЗНО з географії

Укрінформ
В Україні у п'ятницю, 8 червня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з географії.

Про це інформує УЦОЯО.

Зазначається, що допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50. Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться об 11:00.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті, запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Читайте також: Центр оцінювання оприлюднив відповіді ЗНО з біології

Також повідомляється, що у разі неможливості пред'явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів абітурієнта до пункту проведення ЗНО допущено не буде.

В УЦОЯО радять учасникам ЗНО заздалегідь дізнатися адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з географії, зазначену у запрошенні-перепустці на інформаційній сторінці. Маршрути до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Читайте також: ЗНО з історії: організатори іспиту "завернули" 40 абітурієнтів

Також рекомендується взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Окрім того зазначається, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

На виконання сертифікаційної роботи з географії відведено 150 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті - 56. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, - 94.

Читайте також: ЗНО з англійської мови: оприлюднені правильні відповіді на тест

Як повідомлялося, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 13 червня.

Уже 22 травня відбулося тестування з математики, 24 травня  - з української мови і літератури, 29 травня - з іспанської, німецької, французької мов, 1 червня  - з англійської мови,  4 червня  -  з біології та 6 червня -  з  історії України. Так, ЗНО з географії відбудеться 8 червня, із фізики - 11 червня та  хімії - 13 червня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-