ГПУ зібрала докази на захист вісьмох українських бійців, яким

ГПУ зібрала докази на захист вісьмох українських бійців, яким "шиє" справи Слідком РФ

Укрінформ
Генпрокуратура зібрала докази, які свідчать про невинуватість восьми українських військових у злочинах, інкримінованих їм Слідчим комітетом Російської Федерації.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook речник відомства Андрій Лисенко. 

Зазначається, що ГПУ розслідує кримінальну справу за фактом сприяння СК РФ терористичним організаціям «ДНР» та «ЛНР» шляхом притягнення завідомо невинуватих громадян України до кримінальної відповідальності та жорстокого поводження з ними.

"Наразі установлено, що у травні-червні 2014 року в структурі центрального апарату СК РФ створено управління з розслідування злочинів, пов'язаних із застосуванням заборонених засобів та методів ведення війни. Метою діяльності цього управління, як вбачається з офіційного сайту установи, є притягнення українських військових до кримінальної відповідальності за нібито вчинені ними злочини щодо мирних громадян", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Слідкомі РФ ціле управління "клепає" справи на українських військових - ГПУ

У ГПУ вважають, що створення вказаного підрозділу у структурі СК РФ та необгрунтоване порушення ними кримінальних справ направлено на сприяння терористичним організаціям «ДНР» та «ЛНР» у їх злочинній діяльності, а також дискредитацію українських військових.

"Разом з тим, завдяки плідній співпраці між Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних сил України та Генеральною прокуратурою України наразі додатково здобуто беззаперечні докази безпідставності висунутих звинувачень щодо 8 діючих та колишніх командирів бригад Збройних сил України, більшість з яких взагалі не перебувала в зоні проведення АТО в інкримінований СК РФ їм період", - вказують у відомстві.

У зв'язку з цим управління з розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях, Генеральної прокуратури України ухвалило процесуальне рішення щодо невинуватості вказаних 8 українських військовослужбовців.

Загалом, з початку роботи на вказаному напрямі, вже прийнято рішення щодо 17 осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-