Мін'юст влаштував для дітей майстер-клас із приготування піци

Мін'юст влаштував для дітей майстер-клас із приготування піци

Фото
3578
Ukrinform
Міністр юстиції Павло Петренко, депутат від БПП Ірина Луценко та начальник головного територіального управління юстиції в Києві Станіслав Куценко провели для дітей майстер-клас із приготування піци в одному зі столичних кафе.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, захід присвячений до Дня захисту дітей, що відзначається 1 червня.

За словами Куценка, участь в заході взяли 25 дітей співробітників органів юстиції, які прийшли разом зі своїми батьками.

Він додав, що майстер-клас є символічним і проходить в рамках кампанії "Чужих дітей не буває".

Читайте також: Президент: Від дорослих залежить майбутнє дітей

Як зазначила у свою чергу Луценко, "в Україні має бути більше 50 млн громадян. Тому в нас велика надія на наших дітей, а ще більша надія на наших батьків, яких ми разом з міністром Петренком намагаємося підтримати нашими законодавчими ініціативами".

На важливості дотримання прав дітей наголосив і Петренко.

"У ментальності багатьох людей, в тому числі працівників державних органів влади, не тільки в Україні, лишається стереотип, що діти не мають прав... І питання щодо захисту прав дитини кореспондується у спілкуванні з їхніми батьками. А насправді дитина - це самостійна людина, і вона має право бути захищеною і бути обізнаною", - наголосив Петренко.

Після цього учасники заходу за вказівками піцайоло Андрія виготовляли піци.

Мін'юст влаштував для дітей майстер-клас із приготування піци / Фото: Шамкін Данііл. Укрінформ

Як повідомлялося, 1 червня в Міністерстві юстиції провели День відкритих дверей для дітей співробітників юстиції, присвячений Дню захисту дітей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-