Понад 2 тисячі осіб взяли участь у ЗНО з іноземних мов

Понад 2 тисячі осіб взяли участь у ЗНО з іноземних мов

693
Ukrinform
У зовнішньому незалежному оцінюванні з іспанської, німецької та французької мов, що відбулося 29 травня 2018 року, взяли участь 2 749 осіб.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 

«Згідно з інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з іспанської мови взяли 140 осіб, що становить 79,5 % від загальної кількості зареєстрованих, із французької - 567 осіб (91 % від кількості зареєстрованих), з німецької - 2042 особи (86,5 % від загальної кількості зареєстрованих)», - ідеться в повідомленні. 

Зазначається, що проведення ЗНО з цих предметів у пунктах тестування забезпечувала 731 особа, а дотримання процедури тестування контролювали 4 громадських спостерігачі.

Також повідомляється, що учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з іспанської, німецької, французької мов через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. 

Для цього, інформують в УЦОЯО, необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Читайте також: ЗНО з іноземних мов цьогоріч змінює правила

 

Також повідомляється, що із завданнями сертифікаційних робіт та аудіофайлами частини «Розуміння мови на слух» з іспанської, німецької, французької мов можна ознайомитися у розділі «Предмети ЗНО», а 30 травня у цьому ж розділі буде розміщено правильні відповіді до тестів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-