Секретаріат Кабміну запрошує молодь реєструватися на стажування

Секретаріат Кабміну запрошує молодь реєструватися на стажування

Відео
1620
Ukrinform
Кабінет міністрів запрошує молодих активних людей до 30 травня записатися на стажування в органи державної влади, зокрема у Секретаріат КМУ.

Про це сказав державний секретар КМУ Володимир Бондаренко у відеоролику, оприлюдненому на сторінці Урядового порталу у Facebook.

"Під час стажування, я вам гарантую, сумно не буде. Ви зможете підготувати проекти рішень до розгляду на засіданнях урядового комітету, на засіданнях уряду. Ви обов’язково будете присутні на цих засіданнях і побачите, як ваш результат впливає на прийняття рішень", - сказав Бондаренко.

Зазначається, що взяти участь у прозорому конкурсному відборі на стажування можуть студенти вищих навчальних закладів, які завершують навчання на ступінь бакалавра, магістра або отримали диплом бакалавра чи магістра менш ніж за 5 років до реалізації програми. При цьому претенденти мають вільно володіти державною мовою та однією з офіційних мов Ради Європи.

У рамках проекту буде створено Секретаріат Національної програми стажування в ЦОВВ, який координуватиме створення офіційного веб-сайту проекту, оголошення та здійснення конкурсного відбору, розповсюдження інформації в ЗМІ та соціальних мережах, проведення онлайн-тестування, організацію співбесід із кандидатами, проведення тренінгів для стажистів.

Читайте також: На стажування у владу: у Кабміні назвали умови для студентів та магістрів

Як зазначається, подаючи документи, претендент на стажування має обрати свою спеціалізацію - тип роботи, який саме його цікавить. Тривалість стажування становитиме не більше 3 місяців та проводитиметься до 30 вересня 2018 року. Також буде опрацьовано питання надання стипендій стажистам Національної програми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-