Дуже хочеться справжніх стандартів у медіа, а не «стандартів ВВС»

Дуже хочеться справжніх стандартів у медіа, а не «стандартів ВВС»

1595
Ukrinform
Можливо, досить запускати брудні фейки й принижувати двосторонні взаємини України і США

Про «стандарти ВВС». Днями на одному дипломатичному прийнятті до мене підійшла панянка, сказала що вона представляє київський офіс ВВС й запитала: «Так а ви ще займаєтеся обмінами полонених?» Здивувалася такій «обізнаності» цієї пані (вона, до речі, сказала, що займає керівні посади в киівському офісі), й підтвердила, що я, як представник у гуманітарній групі, багато часу присвячую питанням звільнення заручників. Вона задала наступне запитання : «Так а коли там наступний обмін?». 

«Ми вас поінформуємо, коли будуть новини», – відповіла я, але «рівень» запитань мене відверто здивував.

А фейк 23 травня про першу зустріч президентів України і США просто обурив. У червні 2017 року відбулася продуктивна і повноцінна зустріч, під час якої сторони обговорили низку запитань, в тому числі питання економіки, двосторонніх взаємин, Донбасу, безпеки, заручників (хоч ця тема більш докладніше обговорювалася на зустрічі з віце-президентом Пенсом).

Й перша телефонна розмова президентів, яка відбулася одразу після інавгурації Трампа, й перша зустріч минулого червня, й наступні зустрічі організовувалися виключно через дипломатичні шляхи і контакти, завдяки великій роботі нашого посольства в США, професійності Валерія Чалого, нашого ключового лобіста в США, наполегливості нашого міністра закордонних справ Павла Клімкіна і зовнішньополітичного радника президента Костянтина Єлісєєва. 

Візит президента Порошенка у Вашингтон минулого червня був дуже вдалим, й один із результатів візиту – це Javelin, які вже в Україні. Тоді про них говорили й у Білому Домі, і в Пентагоні. Можливо, досить запускати брудні фейки й принижувати двосторонні взаємини України і США, й діалог на найвищому рівні? Й дуже хочеться справжніх стандартів у медіа.

Ірина Геращенко
FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-