Тимчук розповів цікаві факти про “погрози ІДІЛ” до фіналу Ліги чемпіонів

Тимчук розповів цікаві факти про “погрози ІДІЛ” до фіналу Ліги чемпіонів

1288
Ukrinform
Поява інформації про "погрози ІДІЛ провести теракти в Києві" під час фіналу Ліги чемпіонів 26 травня може бути інформаційною спецоперацією спецслужб РФ.

Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір", народний депутат України Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

"Після інформації про "погрози ІДІЛ провести теракти в Києві" на фіналі Ліги чемпіонів 26.05.2018 багато ЗМІ вже дали коментарі різних експертів про те, що ми маємо справу з інформаційною спецоперацією спецслужб РФ", - йдеться в повідомленні.

Тимчук звернув увагу на той момент, що спочатку інформація про "підготовку ІДІЛ терактів" (повідомлення і плакати) поширювалася у соцмережах на деяких акаунтах з посиланням на медіаструктуру ІДІЛ "Аль Бурхан Медіа Фаундейшн", проте на самому сайті "Аль Бурхан Медіа Фаундейшн" цих матеріалів знайти не вдалося.

"Отже, спочатку інформація про "підготовку ІДІЛ терактів" (повідомлення і плакати) поширювалася у соцмережах за такими посиланнями.

Читайте також: СБУ назвала фейком підготовку "терактів ІДІЛ" під час фіналу Ліги чемпіонів

Згодом знов у Twitter з посиланням на медіа-структуру ІДІЛ "Аль Бурхан Медіа Фаундейшн". Потім цю інформацію дало британське видання The Sun. Проте на сайті "Аль Бурхан Медіа Фаундейшн" цих матеріалів знайти... не вдалося", - написав Тимчук.

Також він звернув увагу на написання у твітах-першоджерелах назви української столиці англійською: "Кiev" (тобто так, як пишуть росіяни, а не загальноприйняте вже досить давно "Кyiv").

"Згоден, що ці "нюанси" не є залізобетонними аргументами на користь версії про "російський слід" у цій історії. Але все одно викликають питання", - зазначив нардеп.

Як повідомляв Укрінформ, у Службі безпеки України назвали фейком інформацію про нібито плани терористичної організації ІДІЛ вчинити теракти в Києві під час фіналу Ліги чемпіонів.

Раніше британське видання The Sun повідомило, що терористична організація ІДІЛ закликає до проведення терактів у Києві під час проведення футбольного фіналу Ліги чемпіонів, матчі якого відбудуться 24 і 26 травня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-