МОН рекомендує школам посилити заходи безпеки

МОН рекомендує школам посилити заходи безпеки

1355
Ukrinform
Міністерство освіти та науки рекомендувало закладам освіти посилити охорону у зв'язку з поширенням випадків отруєння школярів.

Відповідний лист був надісланий у вівторок, 22 травня, в департаменти, управління освіти та науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, керівникам закладів середньої, професійної, вищої освіти, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Рекомендації надано в зв’язку з поширенням випадків отруєння школярів газоподібними речовинами та для організації заходів безпеки в місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів та студентів", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, МОН рекомендувало посилити охорону та обмежити доступ на територію закладів освіти осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі. Також йдеться про посилення контролю за пропускним режимом, щоб не допустити пронесення до приміщень закладів освіти отруйних, вибухонебезпечних та інших предметів, що загрожують життю та здоров'ю.

Крім того, в листі зазначені такі рекомендації: "Постійно проводити роз’яснення для учнів, студентів, батьків та працівників щодо поведінки в разі виникнення ситуацій, які загрожують їхній безпеці та здоров’ю. Залучати до такої роботи співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів".

Читайте також: Гриневич розповіла про тенденцію “розпилювання якоїсь речовини“ у школах

Також у МОН рекомендують розповсюдити серед учнів, студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників пам'ятку про правила поводження з виявленими підозрілими предметами.

"Забезпечити оперативне інформування правоохоронних органів у разі виявлення у закладах освіти та на прилеглих територіях підозрілих осіб або предметів, що можуть становити загрозу здоров'ю та життю", йдеться у листі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-