Відкрився онлайн-курс з інклюзивної освіти для вчителів початкових класів

Відкрився онлайн-курс з інклюзивної освіти для вчителів початкових класів

Укрінформ
У п'ятницю, 18 травня, на освітній платформі EdEra розпочалася реєстрація на онлайн-курс з інклюзивної освіти для вчителів початкових класів.

Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти та науки.

"18 травня 2018 року стартує реєстрація на онлайн-курс з інклюзивної освіти для вчителів початкових класів. Він зацікавить вчителів, які хочуть більше дізнатися про навчання дітей з особливими освітніми потребами і підвищити якість викладання в інклюзивних класах", - йдеться у повідомленні.

У рамках курсу лектори розкажуть, як зробити навчання в інклюзивному класі ефективним, яку лексику потрібно використовувати, як протидіяти булінгу та формувати діалог з батьками учнів інклюзивного класу.

Читайте також: МОН надрукує підручники для першачків за новою програмою

Загалом курс поділений на шість модулів, які можна проходити у будь-який зручний час. Крім того, реєстрація буде відкрита постійно, щоб кожен охочий міг долучитися до навчання.

У МОН зазначили, що проходити онлайн-курс не обов'язково, однак він буде корисним для вчителів, які працюють (чи працюватимуть) в інклюзивних класах, керівників навчальних закладів, батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, а також усіх, хто цікавиться інклюзивною освітою.

Зареєструватися на курс можна на сайті освітньої платформи EdEra.

Курс "Робота вчителя початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами" ГО "Смарт освіта" створений у партнерстві із студією онлайн-освіти EdEra. Він представлений в рамках проекту "Програма сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Фото: volynnews.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-