НАЗК вимагає службового розслідування в ДСНС

НАЗК вимагає службового розслідування в ДСНС

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо неповідомлення  про випадки неподання/несвоєчасного подання декларацій п'ятьма посадовими особами цього органу.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"За результатами планової перевірки дотримання вимог закону України "Про запобігання корупції" в Державній службі України з надзвичайних ситуацій внесено припис її голові щодо неповідомлення Національного агентства про випадки неподання/несвоєчасного подання декларацій 5-ма посадовими особами цього органу. Згідно з приписом, Національне агентство вимагає провести службові розслідування, вжити заходів щодо усунення виявлених порушень та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності", - йдеться у повідомленні.

Припис Національного агентства є обов’язковим до виконання, підкреслили у відомстві. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП (Невиконання законних вимог (приписів) Національного агентства з питань запобігання корупції).

Читайте також: НАЗК запросило Дейдея надати пояснення

Крім того, за результатами планової перевірки в Міністерстві соціальної політики України НАЗК склало протокол стосовно посадовця, який несвоєчасно повідомив про суттєві зміни у майновому стані внаслідок придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Відповідальність за таке правопорушення передбачена частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У НАЗК нагадали,  що у разі суттєвої зміни в майновому стані суб’єкта декларування, а саме - отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, декларант у 10-денний строк з моменту отримання доходу чи придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство (заповнити відповідну електронну форму на веб-сайті Національного агентства у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Національне агентство зазначає, що складення протоколу і направлення його до суду не є свідченням вчинення особою адміністративного правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-