Порошенко подякував лікарні імені Мечникова за врятовані життя воїнів

Порошенко подякував лікарні імені Мечникова за врятовані життя воїнів

Фото
Укрінформ
Президент Петро Порошенко подякував медичним працівникам Дніпропетровської лікарні імені І.І.Мечникова за врятовані життя тисяч українських воїнів.

Глава держави поспілкувався з колективом та пораненими бійцями під час робочої поїздки на Дніпропетровщину, повідомляє прес-служба Президента.

“Так само, як ми зробили армію, коли не ми до них, а вони до нас їдуть вчитися як боронити державу. Я дуже мрію, щоб і до наших лікарів з усього світу їздили вчитися, як вони працюють”, - сказав Порошенко.

Порошенко подякував лікарні Мечникова за врятовані життя українських воїнів / Фото: Палінчак Михайло

Президент зауважив, що за останні чотири роки українські військові лікарі врятували тисячі життів українських воїнів, та висловив слова вдячності за цей подвиг.

Також він підкреслив, що “наші медики набули безцінного досвіду в практичній площині”.

“Ми з вами є рушійною силою змін. Ті, хто вірять в Україну”, - звернувся до медиків Порошенко.

Водночас він нагадав про впровадження реформи медичної галузі, і запевнив, що держава підтримуватиме освітні програми для лікарів, у тому числі і в європейських країнах.

Глава держави також ознайомився із започаткованим проектом «Новітні ендоскопічні технології: мінімальні втручання, максимальна ефективність операцій», оглянув Центр інноваційної хірургії лапароскопічного лікування, ургентний операційний блок.

Президент поцікавився у лікарів медичного закладу тим, які зміни відбулися за останній період у роботі лікарні, на що медики розповіли, що за останній час відбулося багато значущих змін, відбувся перехід на новий рівень надання допомоги, застосовується нова тактика такої допомоги, а сама лікарня “достатньо забезпечена необхідним обладнанням та матеріалами для надання допомоги”.

Читайте також: Марина Порошенко долучилася до вишивання рушника “Сонячна Одещина”

В АП додали, що з 9 травня 2014 року Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова надає допомогу особам, які отримали поранення під час бойових дій у зоні проведення АТО. 

У лікарні утворено Центр інноваційної хірургії, до якого входитимуть профільні хірургічні відділення, планові та ургентні операційні блоки, ангіографічний комплекс та навчальна частина. Щорічно в лікарні ім. І.І.Мечникова виконується понад 20 тисяч операцій. Відкриття Центру дасть змогу більше половини втручань проводити з мінімальною травматизацією та операційним ризиком. Вже до кінця 2018 року заплановано провести близько 5 тисяч операцій з використанням поставленої ендоскопічної техніки, а наступного року виконати понад 10 тисяч міні-інвазивних оперативних втручань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-