Кравчук пропонує саджати тих, хто

Кравчук пропонує саджати тих, хто "танцює" навколо теми Голодомору

Укрінформ
Леонід Кравчук вважає, що має бути ухвалений закон, який передбачатиме покарання для тих, хто, всупереч історичним фактам, публічно не визнає Голодомору в Україні.

Про це перший Президент України заявив під час Міжнародної конференції "Штучні голоди в Україні ХХ століття", що проходить у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Має бути не тільки пам'ять про жертв Голодомору, а пам'ять недопущення трагедії і пам'ять покарання і неприйняття тих, хто сьогодні в Україні ще думає по-іншому. Вони мають бути обов'язково покарані за свої відкриті позиції, які суперечать історичній правді. Люди мають знати, що серця мільйонів тих, які загинули, стукають весь час. Цього не треба забувати", - підкреслив Кравчук. 

Водночас він додав, що підписав би документ, який визначить покарання тим, "хто плюндрує пам'ять про Голодомор".

За його словами, те, що сьогодні у світі не завжди розуміють Голодомор як геноцид, тому, "що всі ми ще не об'єднані правдивою силою пам'яті, яка породжує ненависть наших ворогів".

"Та війна, яка іде на Донбасі, і анексія Криму - це продовження нищення народу, його коренів", - сказав перший Президент України.  

Читайте також: Дослідники підтверджують загибель семи мільйонів від Голодомору - Кубів

Відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу, Кравчук уточнив, що "обов'язково має бути закон, ухвалений Верховною Радою і підписаний Президентом України".

"Покарання має бути відповідно до закону. На основі закону можуть бути введені відповідні статті, кодекси. Покарані можуть бути морально - як висловлення нашого негативу, протесту. Я навіть пропонував би саджати за грати тих, хто особливо "танцює" навколо цієї теми", - наголосив Кравчук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-