Квартирний облік переселенців із інвалідністю : ВР ухвалила перше читання законопроекту

Квартирний облік переселенців із інвалідністю : ВР ухвалила перше читання законопроекту

Укрінформ
Верховна Рада ухвалила у першому читанні урядовий законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення".

Документ передбачає законодавче врегулювання питання надання права взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю.

За ухвалення відповідного проекту закону №7304 за основу проголосували 231 народних депутати при мінімально необхідних 226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Зазначеними змінами передбачається розширення переліку категорій осіб, які користуються правом взяття на соціальний квартирний облік, зокрема надання такого права внутрішньо переміщеним особам із інвалідністю, що не мають житла для проживання на підконтрольній українській владі території. Проектом пропонується встановити, що соціальне житло повинно відповідати архітектурному плануванню, технічними, будівельним, санітарно-гігієнічним нормам і стандартам щодо доступності для маломобільних груп населення", - пояснив заступник міністра соціальної політики України Микола Шамбір. 

Читайте також: В Україні на обліку перебувають понад 1,5 млн вимушених переселенців

У свою чергу заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Андрій Шинькович зауважив, що комітет рекомендує парламенту ухвалити законопроект 7304 за основу та при опрацюванні його до другого читання урахувати основні положення альтернативного проекту 7304-1, співавтором якого є депутат від фракції "Опозиційний блок" Наталія Королевська. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-