Канадські програми, досвід ФРН: Порошенко розказав, як просувається телемедицина

Канадські програми, досвід ФРН: Порошенко розказав, як просувається телемедицина

Фото
Укрінформ
Реалізовувати проект сільської медицини Україні допомагають Канада, Франція, Німеччина, Хорватія, а також Світовий банк.

Про це розповів Президент Петро Порошенко під час відкриття фельдшерсько-акушерського пункту в с. Боденьки Вишгородського району на Київщині, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Комп’ютерні програми, якими буде забезпечена телемедицина, до нас надійдуть із Канади, досвід використання, щоб ми не повторювали помилок, які в усьому світі вже зроблені, візьмемо німецький. Хорватія надіслала нам фахівців, які допоможуть запроваджувати цю систему”, - сказав глава держави.

За його словами, крім бюджетних грошей і грошей місцевого самоврядування на фінансування проекту сільської медицини будуть залучені кошти Світового банку.

Відкриття нового фельдшерсько-акушерського пункту зі службовим житлом в селі Боденьки / Фото: Микола Лазаренко, Укрінформ

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 14 листопада 2017 року 280-ма голосами ухвалила президентський закон “Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості”. Він передбачає запровадження у селах щорічних виїзних прийомів лікарями-спеціалістами, а також впровадження сучасних технологій з медичного обслуговування у сільській місцевості, зокрема з використанням засобів телемедицини та телеметрії.

Читайте також: Медична реформа формує нову якість охорони здоров'я жителів Одещини

Крім того, згідно з цим законом сільська медицина також отримає авіаційні, водні, автомобільні спеціальні санітарні транспортні засоби, у тому числі обладнаних як реанімобілі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-