Геращенко: В українській армії служить 25 тисяч жінок, з них лише 3 тисячі - офіцери

Геращенко: В українській армії служить 25 тисяч жінок, з них лише 3 тисячі - офіцери

Укрінформ
Жінки у Верховній Раді докладуть всіх зусиль, щоб в армії працювали закони про гендерну рівність.

Про це заявила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко на етнопоказі в Мистецькому арсеналі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні в українській армії служить близько 25 тисяч жінок, і вони всі - великі героїні. Серед них - менше 3 тисяч офіцерів, і це свідчить про те, що наше суспільство, яке зробило насправді великий внесок в питанні гендерної рівності, ще дуже консервативне в силових структурах. Тому я вважаю своїм обов'язком і обов'язком своїх колежанок з парламенту, докласти всіх зусиль, щоб і в армії працювали закони гендерної рівності", - заявила вона.

Читайте також: Геращенко назвала три теми для обговорення з Волкером у Києві

Також Геращенко вибачилася перед жінками та матерями, чиї чоловіки та діти залишаються в російському полоні або на території ОРДЛО.

"Я хочу перед вами вибачитись, що ми так довго не можемо витягнути ваших чоловіків і синів. І подякувати - за вашу мужність", - зазначила політик.

Також Геращенко додала, що, на її думку, сьогодні участь жінок в миротворчому процесі є "унікальною".

Як повідомляв Укрінформ, 14 травня до Дня вишиванки в Мистецькому арсеналі проходить етнопоказ за участю українських жінок-військових, волонтерок та журналісток.

Захід організовує Міністерство інформаційної політики спільно з ГО "Всесвітній день вишиванки".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-