Перепідготовка вчителів: на EdEra відкрили модуль про інклюзивну освіту

Перепідготовка вчителів: на EdEra відкрили модуль про інклюзивну освіту

Укрінформ
Для вчителів початкової школи стали доступними всі модулі онлайн-курсу на освітній платформі EdEra.

Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти та науки.

"На платформі EdEra відкрито останній модуль онлайн-курсу для вчителів початкової школи. Цей модуль присвячений інклюзивній освіті. Його розроблено з урахуванням побажань учителів, і за результатами моніторингу впровадження курсу частина лекцій подана в текстовому форматі. Відтак на сайті у вільному доступі можна переглянути всі модулі курсу", - йдеться у повідомленні.

Зараз на сайті доступні такі розділи програми перепідготовки: Загальний огляд; Організація класу; Інтегроване навчання; Методики викладання у 1 класі; Нейропсихологія; Інклюзивна освіта.

В МОН нагадали, що після проходження останнього модулю слухачам потрібно буде скласти іспит. Усі, хто за результатами поточного, модульного та підсумкового контролю наберуть понад 60% результату, отримають безкоштовний  електронний сертифікат.

Читайте також: У Міносвіти доопрацювали програми з природничих наук для 10-11 класів

Також онлайн-курс залишиться доступним і в подальшому, бажаючі зможуть пройти його як вперше, так і повторно в будь-який зручний час. Зареєструватися на курс та переглянути всі матеріали можна на сайті освітньої платформи EdEra.

Загалом на курс зареєструвалось понад 120 тис. слухачів. Він є обов’язковим для вчителів, які навчатимуть першокласників з 1 вересня 2018 року, і складається з дистанційного курсу та трьох очних сесій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-