Депутата Дейдея знову кличуть у НАЗК - для пояснень

Депутата Дейдея знову кличуть у НАЗК - для пояснень

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції повторно запросило народного депутата Євгена Дейдея ("Народний фронт") дати пояснення щодо можливого правопорушення.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Для забезпечення реалізації прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності і яка має право подати пояснення і зауваження до змісту протоколу, до Національного агентства з питань запобігання корупції повторно запрошено народного депутата України Євгена Дейдея", - йдеться у повідомленні.

Так, Нацагентство встановило, що депутат Дейдей у вересні 2017 року, "користуючись наданими законом "Про статус народного депутата" депутатськими повноваженнями задля задоволення приватного інтересу, здійснював дії на користь себе під час направлення депутатського звернення до генерального прокурора України".

"Такі обставини зумовили виникнення суперечності між службовими/представницькими повноваженнями народного депутата України Дейдея та його приватним інтересом, що вплинула на об’єктивність або неупередженість вчинення дій під час виконання зазначених повноважень", - зазначили у НАЗК.

Читайте також: НАЗК перевірить статки депутатів Жеваго та Павелка

Як підкреслили в Нацагентстві, в цьому випадку є ознаки порушення вимог закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також вказане діяння містить ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачено частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, додали в НАЗК.

При цьому зазначається, що Нацагентство в установленому порядку вже запрошувало депутата Дейдея 10 травня цього року для надання пояснень та зауважень щодо змісту протоколу про адміністративне правопорушення, однак він не з’явився.

Дейдея повторно запрошено прибути до Національного агентства 16 травня 2018 року протягом дня з 09:00 до 18:00 години.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-