Література ніколи не стане повністю цифровою – Генсек федерації бібліотек

Література ніколи не стане повністю цифровою – Генсек федерації бібліотек

1592
Ukrinform
Хоча окремі сфери літератури незабаром повністю перейдуть у цифровий формат, деякі жанри книг завжди будуть переважно паперовими.

Таку думку в інтерв'ю Укрінформу висловив Генеральний секретар Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій та установ Джеральд Лайтнер.

«Майбутнє деяких бібліотечних сфер буде на 100% цифровим. Наприклад, бази даних повністю перейдуть у «цифру». Однак, я не певен, що художню літературу спіткає така сама доля», - сказав Лайтнер.

Читайте також: У Киргизстані національний епос "Манас" видали українською мовою

За його словами, численні передбачення щодо занепаду ринку паперових книг і засилля електронних досі не справдилися. «П’ять років тому нам обіцяли «безпаперове» майбутнє, але цього досі не трапилося. На ринку електронних книг не спостерігається шаленого зростання. Незважаючи на усі передбачення, люди досі люблять літературу, їм подобаються книги», - зауважив він.

Лайтнер додав, що зацікавлені в паперових виданнях люди будуть завжди. «Майбутнє дослідницької літератури точно цифрове, але не художніх книг. Завжди будуть поціновувачі, які хотітимуть доторкнутися до паперу», - підсумував Генсек. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>