Дохід українського вчителя треба довести до ринкового рівня - Гройсман

Дохід українського вчителя треба довести до ринкового рівня - Гройсман

2466
Ukrinform
Зарплату українського вчителя, яка за останні два роки зросла на 75%, треба довести до ринкового рівня.

Бо це дозволить мотивувати викладачів працювати в Україні і підвищувати рівень освіти дітей та юнацтва в нашій державі за вітчизняними програмами і рідною мовою.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи в середній загальноосвітній школі №10 м.Ужгороді, повідомляє Урядовий портал.

Гройсман під час робочої поїздки до Закарпаття відвідав угорську школу / Фото Сергія Гудака

"Ми підвищили зарплату на 75%. Але цього не достатньо. На Закарпатті кількість вакансій вчителів – понад 1600 посад. Багато викладачів працюють за кордоном. Тож дохід вчителів, особливо в прикордонних областях, має бути конкурентним з колегами з сусідніх країн. У середньостроковій перспективі треба вивести зарплати українських вчителів на ринковий рівень", - сказав Гройсман.

Він підкреслив, що Україна переживає непростий етап трансформацій. "Нам непросто, але ми будемо працювати, аби Україна була успішною", - зазначив Прем'єр.

Читайте також: Гройсман на Закарпатті побуває в угорській школі, на “Єврокарі” і у ЦНАПі

У цьому контексті він торкнувся теми мови і нагадав, що в Україні поважають мови всіх меншин, але державною є українська. "І як громадяни України ми маємо знати її. І держава, зі свого боку, має забезпечити умови - навчання: як на педагогічному рівні, так і на рівні широкого мовлення", - наголосив він.

Як повідомлялося, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у п'ятницю, 11 травня,  здійснить робочу поїздку в Закарпатську область.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>