12 травня: народний календар і астровісник

12 травня: народний календар і астровісник

1026
Ukrinform
Нині святого Амфілохія Почаївського; кому бажали «приходити вчора» і готуємось до карколомної петлі Марса. 

Сьогодні дев’яти мучеників у Кізику, або дев’яти цілителів. Вони проповідували християнство в місті Кізик у Малій Азії, там і загинули за віру. В давнину дев’яти цілителям молилися під час епідемій. Колись існував досить цікавий спосіб «спілкування» з хворобами. В разі епідемій на воротах і дверях чорним дьогтем малювали хрести і писали, звертаючись безпосередньо до хвороби: «Вдома нікого немає. Приходь учора».

А ще сьогодні день пам’яті святого Амфілохія Почаївського, в миру Якова Варнавовича Головатюка – відомого українського ченця, цілителя і чудотворця. Амфілохій, який прийняв чернецтво у 1925 році, був відомим на весь колишній СРСР цілителем, костоправом. Звідусіль до нього їхали люди. Владі це не подобалось, тому йому весь час погрожували, а потім запроторили на декілька років до психіатричної лікарні. Батюшка мусив перебувати в палаті з «буйними» хворими, до того ж, йому кололи всіляку гидоту, від якої неймовірно розпухали кінцівки. Після звільнення святий Амфілохій жив у селі в родичів і продовжував лікувати численних хворих. Існує версія, що він помер не власною смертю, а був отруєний агентами КДБ.

Якщо сонце здається надто великим – на дощ. Квіти пахнуть здалека – на вітер. Соковито пахтить м’ята – невдовзі збереться на дощ.

З іменинами вітайте Василя, Івана.  

Двадцять сьомий місячний день. Тримаймося, з 11 травня по 10 жовтня 2018 року планета цілеспрямованої сили й активності Марс входить у петлю. В цей період Сонячно-марсіанський цикл, який розпочався в липні 2017 року, досягає своєї кульмінації. Всі закладені в його підвалини смисли й тенденції розкриються на повну потужність. В рамках цієї петлі Марс тричі пройде ділянку від 29 градусу Козерога до 10 градуса Водолія, зокрема, в ретроградному русі з 26 червня по 27 серпня, й тричі утворить напружений аспект стосовно планети інновацій, революційних оновлень і трансформацій Урана. Все, що відбуватиметься в цей період, матиме досить суттєві наслідки. Попереду на нас чекає доволі неспокійне літо.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1900 році: –2,4; а найтеплішим у 2013 -  +28,9.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>