Турчинов просить СБУ розібратися з деякими е-ЗМІ через “трансляції з “ДНР”

Турчинов просить СБУ розібратися з деякими е-ЗМІ через “трансляції з “ДНР”

1369
Ukrinform
Секретар РНБО Олександр Турчинов звернувся до СБУ щодо трансляції деякими українськими електронними ЗМІ «військового параду» з окупованого Донецька під заголовком «Трансляція з ДНР».

Про це він повідомив у своєму Facebook.

"Сьогодні, коли весь світ згадує мільйони людей, які загинули під час Другої світової війни, деякі українські електронні ЗМІ вели пряму трансляцію так званого «військового параду» з окупованого Донецька під заголовком «Трансляція з ДНР». Тиражування інформаційної отрути, щоб посіяти розбрат та зневіру, та, підмінивши поняття, перетворити визвольну війну на громадянську - один із пріоритетів гібридної війни, що веде проти нас Росія. А в цьому випадку ми можемо говорити і про цілком конкретний злочин - популяризацію терористичної організації", - написав Турчинов.

Він наголосив, що адекватна протидія інформаційній агресії - необхідний та важливий елемент захисту нашої країни.

"Саме тому я звернувся з офіційним листом до СБУ щодо розслідування цього правопорушення та внесення електронних ЗМІ, які забезпечували пряму трансляцію «святкування» окупаційних військ Росії в Донецьку, до санкційного списку. І в цьому випадку не йдеться про свободу слова. Співпраця з терористами, співучасть у терористичній діяльності, популяризація терористичних структур є злочином у будь-якій цивілізованій країні", - зазначив очільник РНБО.

Читайте також: Українські бійці не дали Росії здійснити переможний бліцкриг - Турчинов

"Хочу також нагадати, як багато було критиканів та «захисників», коли ми застосували санкції проти російських електронних ЗМІ та російських соцмереж, але сьогодні наші західні партнери, зокрема, в тому числі, і з урахуванням українського досвіду, безкомпромісно протидіють у своїх країнах інформаційним рупорам російської пропаганди", - зауважив він.

За словами Турчинова, у Німеччині та Франції розробляють та ухвалюють жорсткі законодавчі акти щодо протидії інформаційному тероризму та інформаційним фейкам. "І це відбувається у відповідь саме на російську інформаційну та пропагандистську агресію, яка загрожує вже всьому демократичному світові. Зважаючи, що Україна знаходиться на передовій у цій війні, нам необхідно негайно імплементувати їх напрацювання та досвід до українського законодавства", - наголосив Турчинов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>