Останній раз бачили сина 3 тижні тому, й буквально 1,5 хвилини – батько Павла Гриба

Останній раз бачили сина 3 тижні тому, й буквально 1,5 хвилини – батько Павла Гриба

1457
Ukrinform
Російські слідчі ізолюють незаконно ув'язненого Павла Гриба від зовнішніх контактів, щоб домогтися від нього визнання звинувачень. 

Про це розповів батько політв’язня, Ігор Гриб інтерв’ю UA│TV.

“Останній раз ми, точніше, моя дружина, бачила Павла, коли їздила на суд. Це було три тижні тому, і бачила вона його буквально 1,5 хвилини. Перед тим як повинно було початися судове засідання, тобто, перед тим, як увійшов суддя, і, як це було у всіх попередніх випадках, зробив судове засідання закритим. Тому що, як вони кажуть, там можуть розглядатися якісь секретні моменти”, – говорить батько Павла.

Він переконаний, що це робиться лише з однією метою, щоб повністю ізолювати Павла від суспільства, щоби тиснути на нього, щоб він визнав звинувачення, яке йому висуває російське слідство.

“Ми не отримуємо об’єктивної інформації про стан здоров’я нашого сина. Потрібно як мінімум медичне обстеження, аналізи. Причому, з огляду на хворобу Павла, це має бути повноцінне дослідження, з апаратурою, але такого там немає… Зрозуміло, що російські медики пишуть, що він здоровий”, – розповідає Ігор Гриб.

До того ж батько Павла зауважив, що до сина нікого не пускають на побачення.

“Практично за всі 9 місяців тільки 3 рази допустили консулів і адвоката. На всі наші прохання та клопотання, щоби мама відвідала сина, отримували негативну відповідь”, – розповів батько Павла.

Також він наголосив, що до сина не доходять ані передачі, ані листи.

“За увесь час йому від нас дійшов 1 лист, і ми від нього отримали 1 лист перед Новим роком. Ще дивом потрапив до нього лист від українця зі словами підтримки. Його утримують в інформаційному вакуумі, навіть російські газети йому не передають листів”, – сказав Ігор Гриб.

Читайте також: Російський суд продовжив арешт Павлу Грибу на два місяці

Як повідомлялося, у серпні минулого року Павла Гриба викрала ФСБ і звинуватила в тероризмі. Зараз його незаконно утримують у СІЗО Краснодара, він не отримує необхідної медичної допомоги, попри погіршення стану здоров’я.

20 березня суд вкотре відмовив захисту українця, котрий опротестував продовження терміну утримання під вартою Павлові Грибу до 4 травня 2018 року. Російські слідчі ігнорують той факт, що українець має рідкісну хворобу, і не допускають до нього українських лікарів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>